Ethereum Nasıl Alınır?

Bitlo.com Ethereum Nasıl Alınır?

Bizler, Ethereum nasıl alınır? Sorusuna cevap vermeden önce Ethereum nedir? bu sorunun cevabını vermek istiyoruz.

Ethereum, Blockhain sistemi üzerinde kurulu olan smart contract (akıllı sözleşme) özelliğine sahip olan halka açık olan ve blok tabanlı özelliği olan bir sistemdir.

Bitcoin gibi, üretilen bir merkezi bulunmaya, herhangi bir devlet merkez bankası tarafından kontrol edilemeyen bağımsız bir sanal para birimi olarak tanımlanıyor. Bu sanal paranın kısaltması ETH’dir.

2013 yılının sonlarına doğru önerilen bu dijital para hayatımıza aslında tam olarak 30 Temmuz 2015 yılında girdi. Bitcoin’den sonra en fazla tercih edilen sanal para birimidir. Sayfamızdan ödül kazanmak ve bunları Ethereum almak için kullanmak istiyorsanız, https://www.bitlo.com/referans  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ethereum Nasıl Alınıyor?

Sayfamız üzerinden Ethereum almak için ilk olarak üyelik işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bunun içinde https://www.bitlo.com/ linkine tıklayarak, ad soy ad ve telefon bilgilerinizi doldurarak ilk aşamayı tamamlamalısınız. Hesap açma işleminiz bu sayede gerçekleşiyor.

Hesabınızı kullanabilmek ve aktif duruma getirmek için kayıt işleminde sonra doğum tarihinizi ve T.C. kimlik numaranızı girmeniz gerekiyor. Bu şekilde hesabınız, kendinize ait olduğunu doğrulayabilirsiniz. Merak etmeyin, bilgileriniz sayfamızda güvenli bir şekilde saklanmakta ve kimse ile paylaşılmamaktadır. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra artık sayfamızda oluşturduğunuz hesabınızı kullanarak para gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gönderdiğiniz para kısa süre içerisinde hiçbir kesintiye uğramadan hesabınızda tanımlanacaktır.

Artık Ethereum alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için “Kolay Al/sat” bölümünü kullanabilirsiniz. Buraya girerek “Ethereum Al” butonuna bastığınız zaman piyasa değerindeki sanal paradan satın alabilirsiniz. Ethereum alma işlemini başarıyla gerçekleştirmek için artık önünüzde hiçbir engel kalmıyor! Paranız anında tanımlı olan hesabınızda tanımlanacaktır!

Ethereum’larımı Satarak Paraya Çevirme İmkânım Var Mı?

Ethereum’u satma işlemi, en az Ethereum alma işlemi kadar kolaydır. Dilediğiniz zaman piyasa değerindeki sanal paranızı satabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde gerçekleştirdiğiniz işlemlerinizi aynı gün içerisinde banka hesabınıza transfer edebilirsiniz!

Sayfamız üzerinden dilerseniz, piyasa değerinin üstüne çıktığı anda satılması için satış emrini de verebilirsiniz. Siz o anda bilgisayarda olmasanız bile, satış emrini verdiğiniz için Ethereum’larınızın otomatik olarak satılıp, paranız hesabınıza tanımlanacaktır.

Bitcoin Nasıl Alınır?

Sayfadan Satın Aldığım Ethereum’larımı Nasıl Saklayacağım?

 Sayfamız aracılığıyla satın almış Ethereurum’larınız için artık endişelenmenize gerek kalmıyor! Sanal paralarınız güvenli depolarımızda saklanmaktadır. Sizlerin bu sebeple, paranızı saklamak için hiçbir bilgiye ihtiyacınız olmayacak. Eğer sanal paranızı kendi cüzdanınıza taşımak isterseniz, bunu da yine sayfamız aracılığıyla zaman kısıtlaması olmadan dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda sorun yaşadığınız takdir de https://destek.bitlo.com/ adresinden bizlere anında ulaşabilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ethereum Satın Almak İstiyorum? Mümkün Müdür?

 Sayfamız üzerinden ne yazık ki, kredi kartı ile Ethereum satışı işlemini gerçekleştiremiyorsunuz. Satın almak için kayıt sonrasında size verdiğimiz IBAN adresine TL göndermiş olmanız gerekiyor.

 

 

Bir cevap bırakın