Karanlığın Elli Tonu

Ülkemizde büyük oranda seyredilen ve en çok da merak edilen sinema yapımları hızla gösterime girmeye devam ederken; sizleri de derinden etkilediğini düşündüğümüz ve çoğu zaman da iki arada bıraktığını bildiğimiz sinema eserini sizlere seyrettirmeye ve artık yorumu tamamen size bırakmaya karar verdik. Hızla geçen günler dahilinde yakın zamanda vizyona girmesi beklenen sinema eserini siz de merak ettiyseniz bu yazımızı okuyup ardından sitemize gelerek hızla yayılmaya devam eden eseri seyretmeye başlamanız gerektiğini de bilmeniz lazım. Son iki yıldır çok fazla konuşulan, hakkında çeşitli yorumlar yapılan ve sinema severleri ikiye ayıran bu sinema eseri artık herkes tarafından beğenileceği düşünülüyor. Hatta 2017 filmleri kategorisinde en çok izlenenler içerisine gireceğini de düşünmüyor, değiliz.

ABD’nin en çok satan romanları içerisinde bulunan ve E. L. James tarafından yazılan başarılı roman ilk olarak Grinin Elli Tonu adı ile geçen sene vizyona girmişti. Buradaki versiyonunda Christian Grey adındaki karakterin baskın rolünü ve tahmin edemeyeceğiniz faşistlikte olduğunu görmekteydik. Bunun üzerine kadın hakları komisyonları başta olmak üzere sansürsüz film izle konusunda eser için karşı çıkmalar başlamıştı. Hatta Dokata Johnson’a bir kadın olduğu halde bu eseri kabul ederek başrolü oynaması konusunda yapılan eleştiriler o kadar ağırdı ki en kötü kadın oyuncu ödülünü bile almıştı. Bunun üzerine Karanlığın Elli Tonu izle konuya girmeyi başardı.
Yönetmen çeşitli eleştiriler, uyarılar alsa da ne yazık ki o tüm bunları dinlemeden projesine devam etme kararı aldı. Artık erotizm ve dramatik bir olay örgüsünün baş gösterdiği sinema eseri 2. Serisini de çekti. Bu 2. Seriye de yapılan eleştiriler herkes tarafından merak edilse de Karanlığın Elli Tonu sansürsüz izle yöntemini arayan binlerce kişinin olduğunu da size söyleyebiliriz. Dokata Johnson da aldığı kötü oyuncu ödülüne rağmen sinema filminde rol almaya devam edeceğini ve 2. Seride de başrolü canlandıracağını sinema dünyasına resmi bir şekilde açıkladı. Herkesin merak ettiği eseri siz de seyretmek için Karanlığın Elli Tonu Türkçe dublaj izle farkını görün.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın