Kuru Kafa Baskılı Tişörtler ile Tarzınızı Yansıtın

Baskılı tişörtlerin kullanılacak yaş ortalamasına göre tasarlanması çok önemlidir. Tüketimin fazla olabilmesi için üretici öncelikle kullanacak olan kişinin istek ve yönelimi doğru tespit edebilmelidir. Yaş kriterinin önemi burada oldukça baskındır. Ama kendini genç hisseden zamana meydan okumuş amcalar, kendini olgun hisseden gençler için yaş kriteri pek de önemli sayılmamakta bir istisna olarak kabul edilmektedir. Bir de özel siparişler üzerine basılan tişörtler vardır ki bunlar da dikkat edilecek hususlar oldukça önemlidir. Toplu verilen siparişler de basılacak olan objenin renk dağılımı iyi tespit edilmelidir. Zemin şekil ilişkisi, tonlanacak renkler doğru seçilmelidir. Yazılar okunabilir olmalı ve kolayca dağılmamalıdır. Özel anlam taşıyan obje ve ya liderlerin baskılarında özellikle maksimum özen gösterilmelidir. Milli birlik ve beraberliği en çok hissettiğimiz ve bu duyguyu somutlaştıran baskılı tişörtlere gereken önem ve değer verilerek tüketiciye sunulmalıdır.

Kuru kafa tişörtler genellikle rock müzik dinleyen , hip hop tarzını beğenmiş gençler ve motor seven gençlerin de çok fazla tercih edilen tişörtlerdendir. Siyah tişörtün üstüne beyaz renk ile işlenen kalitesiyle göz kamaştıran kumaşlarla birlişince tarzınıza farklılık katabilirsiniz. Bu tişörtleri nerden bulabilirim? Diyorsanız pazarından, ünlü mağazasına, İnstagram sayfalarından, yüksek bütçeli sitelerine kadar her kesime hitap eden kullanışlı ve kolay kombin olanağı sağlayan joker parça bir üründür. Dolabınızdan eksik etmeyeceksiniz!

Gündelik olarak kullandığımız bu ürünleri her alanda kullanabilme isteği bu ürünlerde çeşitliliği sağlamıştır. Yörelere ve bölgelere göre çeşitlilik gösteren bu tişörtler siyasi, sosyal ve kültürel olarak da farklılık arz etmektedir.

  Ülkemizin ve her özel günün bize kattığı ortak değerler bu ürünlerdeki rütüşleri zorunlu kılmıştır. Kısa kollu, uzun kollu, geniş, dar, açık boğazlı, kapalı boğazlı gibi çeşitleri olmakla beraber bunlardan en çok tercih edileni Baskılı tişörtlerdir. Peki baskılı tişört değince aklımıza ne gelmektedir? Baskılı tişört dediğimizde aklımıza sade ve basit görünümlü bezin üzerine bazen üç boyutlu bazen naylondan yapılmış ürünler gelmektedir. Bunlar bilindik mağazalarda hazır giyim olarak satılmak ile birlikte kişiye özel olarak da tasarlamaktadır. Kişi kendi de tasarlayarak özgünlüğü yakalmış olacaktır.

Devamı ve daha fazla baskılı tişört modelleri için www.tshigo.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap bırakın