Mevsimlik Kadın Triko Modelleri

Triko günümüzde birçok alana yayılış göstermiş haldedir. Önceden triko deyince akla ilk kış mevsimi gelirdi. Şimdi öyle değil. Bu durum bilinenden faklı bir hale bürünmüş durumda. Trikolar kombinlerimizin vazgeçilmez bir parçası olmuş durumda.  E haliyle bu durumda kadınların da en vazgeçilmezi haline dönüşmüştür.  Yalnızca kış aylarında değil, triko kazaklar vitrinleri süsülemeye başlamıştır. Yaz, kış, baharları trikolar oldukça moda haline gelmiştir. Ve artık eskisi gibi zor bulunan ve pahalı parçalar değil her kesimin ulaşabileceği ve çok fazla çeşit barındıran ürünler haline gelmiştir. Trikolar yazları bikini ve mayoları da süslemeye devam etmiştir. Kimona tarzı geniş V yakalı incecik trikolar da yazların vazgeçilmezi olmuştur. Hatta mayolar bile triko olarak farklılık yaratmaktadır. Bu yazın en trend parçalarından biri de triko pantolonlar ve eteklerdi. Bu da demek oluyor ki trikolar her kumaş ve kıyafetle kolaylıkla kullanılabilecek elveriştedir. Trikolar bizde biraz daha orta yaş tercihi gibi algılansa da aslında her yaş için uygun ve şık bir seçim haline gelmiştir. Gençler triko modellerin geometrik ve maskulen takımlarına göz atabilirler.

Kahve tonlarında aldığınız triko kazağınızın içine giydiğiniz beyaz bir gömlek ve üzerine sert bir gri çeket altına da giydiğiniz dar siyah kot pantolon ve ya kahve tonlarında ekoseli gri pantolonunuz size mükemmel bir kombin sunacaktır. Eğer detaya önem veriyorsanız takacağınız saat ve uzun zincirli geniş objeli kolye, kombininiz için eşsiz bir parça olacaktır.

Etek giymeyi seviyor ve trikodan vazgeçemiyor musunuz? O zaman yüksek belve topuk üstü piliseli deri etek üzerine kısa düşük omuzlu ve bol küçük trikonuz ile kombinleyebilirsiniz.

Peki mum Jean üzerine geniş, boğazlı ve tek tarafı yüksek bel pantolonunuzdan içeri sokulmuş ve kolun teki dirseğe kadar sıvanmış kombine ne dersiniz? Detayları seviyorsanız mutlaka renkli çorap da kullanmalısınız.

Hep kısa kazaktan bahsettik, bu senenin meşhur uzun triko modelleri kazaklarına ne dersiniz? Kısa vintige A pile kahve rengi eteğiniz üzerine uzun ve bol triko krem kazağınıza salaş bir şekilde sarınmak harika olacaktır. Ve muhakkak eteğinizin altına kalın örme krem kilotlu çorabınızla müthiş bir uyum yakalayabilirsiniz.

Devamı ve daha fazla kadın giyim ürünü için www.badebutik.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir