Uzun Elbise Modelleri

Yaz aylarının yaklaşması ile vitrinlerde yerini alan uzun elbise modelleri çoğu vücut tipine yakışan ender parçalardan birisidir.

Uzun Elbise Kombini

Uzun elbise modelleri yaz aylarının vazgeçilmezidir. Ne giyeceğim, nasıl kombin yapacağım derdinden kurtaran bu elbiseleri giymek oldukça kolay. Altına giyeceğiniz açık bir ayakkabı ve saçlarınızı dağınık topuz yapmanız yeterli. Bir de güneş gözlüğü taktınız mı işte bu kadar. Bu yüzden her kadının dolabın mutlaka bir uzun elbisesi olmalı.

Elbise Kumaşları

Elbise kumaşları yaz aylarına uygun, terletmeyen ve serin tutan kumaşlardan seçilir. Bu kumaşlar keten, pamuk, sifon ya da Şile bezinden olabilir. Bu sayede yazları serin bir şekilde geçirebilirsiniz. Üstelik vücuda yapışmayan bu kumaşlar sayesinde son derece rahat edebilirsiniz.

Uzun Elbise Seçenekleri

Uzun elbiselerde pek çok seçenek bulmanız mümkündür. Uzun kollu ya da askılı elbiseler bulabileceğiniz gibi, dar ya da geniş etekli elbiseler de bulabilirsiniz. Yaz aylarında en çok tercih edilen modellerden biri de göğüsten buzgulu, omuzları açıkta bırakan elbiseler. Bunlar ve daha fazla uzun elbise modelleri için www.denizbutik.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın