WordPress Ücretsiz WS Film Botu v1

Merhaba değerli okurlarım. Sizlerle yine bir bot daha paylaşıyorum. Bu tür botlar normalde piyasada ücretlidir. Yada ücretsiz olanlarda ya zararlı yazılım olur yada bir zaman sonra çalışmaz hale gelir. Bu paylaştığım bot gayet sağlıklı ve güzeldir. Neyse, biz botumuzun tanıtımına geçelim.

Özellikleri;

Filmleri Kategoriye Manuel Eklemek için,
Resim(Afişleri) kendi hostunuza çekmek içim ve
İstediğiniz gibi editleyip Sitenizde kullanabilirsiniz.

Kurulum;

Kurulum

Öncelikle aşağıdaki linkten dosyayı indirip zip’ten çıkartın ve içindekileri plugin klasörüne atın, public_html yada www klasörü içine resimler isminde bir dosya açın ve cmd (dosya izinlerini) 777 yapın. Ardından Eklentiler kısmına gidip botu etkinleştirin.

İndir – Yandex

Bot’tan Birkaç Görüntü;

kadirdurukan.com bot1 kadirdurukan.com bot2 kadirdurukan.com bot3

18 Replies to “WordPress Ücretsiz WS Film Botu v1”

  1. Hocam deneye deneye. Google’da arayıp bakın olmazsa bir video çekicem artık ne yapalım. Böyle şikayetler çok geliyor.

 1. eklentiyi attın ve etkınleştırdım ama admin panelınde menulerde yok ansıl kullanıcam bot bır yardım eder mısnız

  1. Az önce inceledim, sanırım tarayıcısınızdan kaynaklı bir problem. Internet Explorer ile baktıysanız olabilir. Bazen bu sorunlar çıkabiliyor. Chrome ile baktığımızda sorun yok hocam.

 2. Internet Explorer ile denediysem de kategoriler listelenmiyor hocam. İlgilenebilirseniz çok seviniriz.

  İyi çalışmalar,

  Teşekkürler.

  1. FTP programı ile bağlanıp bot dizinini seçip sağ tık yapıyorsunuz. Orda sağ tık menüsünde izinleri göreceksiniz, tıklayın kutucuğa 777 yazıp tamam deyin.

 3. Paylaşımınız için çok teşekkürler. ANCAK BANA KALIRSA; ELLE EKLEMEK DAHA İYİ. EVET ÇOK DAHA FAZLA YORUCU VE UĞRAŞTIRICI ANCAK ÖZGÜN EKLEMİŞ OLUYORSUNUZ VE GOOGLEDA DAHA HIZLI YÜKSELİYORSUNUZ.. TABİİ FİLM ÖZETİNİ VS DE ÖZGÜN YAZMANIZ GEREKLİ..

  1. Tam olarak incelemedim ama yüksek ihtimalle ana dizine atıp oradan erişim sağlıyorsun. siteadi nokta com / bot gibi olsa gerek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir