Endüstriyel Masa İhtiyaçlarınız İçin Detay Endüstri’ye Danışın

Detay Endüstri firması araç üstü kabin ekipmanları, çekmeceli kalıp rafları, çalışma tezgâhları, malzeme ve alet dolapları, hafif ve orta yük raf sistemleri alanında faaliyet göstermektedir.

Şirket 1984 yılından bu yana Türk sanayisine hizmet verirken çelik ürünler konusunda 50 yılı aşkın deneyime sahiptir. Faaliyet alanları arasında yol yardım, araç bakım ve onarımı, fabrikalar, tersaneler, oto servisleri, hastaneler, üniversiteler, kütüphaneler ve daha birçok sektör yer almaktadır.

Detay Endüstri firması müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve doğru karşılamak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve müşteri ihtiyaçlarına göre doğru ürünü bulmak, sadece satış yapmak amacıyla değil, satış sonrası hizmet ve ürün kalitesiyle hizmet verdiği alanda güvenilir bir firma olmayı amaçlamaktadır.

Detay Endüstri firmasının ürettiği ürünler arasında araç içi takım dolabı ve raf sistemleri yer almaktadır. Raf sistemleri genellikle depolama hizmetlerini kolaylaştırmak için fabrikaların depolama bölümlerine yönelik üretilmektedir.

Fabrikaların depolama alanlarında yer alan ürünlerin depolanması için rafların kullanılması oldukça önemlidir.

Detay Endüstri tarafından üretilen çalışma tezgâhı ve endüstriyel masa genellikle bakım atölyeleri, fabrikalar, atölyeler de sıklıkla kullanılmaktadır.

Detay Endüstri firması tarafından üretilen tezgâhlarda kesme, taşlama, kaynak, toz püskürtme gibi üretimsel işler yapılmaktadır. Tezgâh yüzeyi için üretimde kullanılan malzeme hizmet alan firmanın üretimine yönelik değişiklik gösterebilir. Tezgâh tablası MDF, alüminyum, galvaniz sac, paslanmaz çelik sac, plastik ve diğer malzemelerden yapılabilmektedir.

Detay Endüstri firması tarafından üretimi yapılan bir diğer alan ise araç içi dolaplardır. Detay Endüstri tarafından üretilen araç içi dolaplar ve malzeme dolabı araç içi taşıma kapasitesi yüksek olan panelvan, minibüs, kamyonet, tır gibi araçların arka bölümlerinde yer alan boş alanlara yönelik üretilmektedir.

Araçlara dolap ve raf monte edilerek araçların taşıma kapasitelerini artırılmaktadır. Bu sayede araçların çekmeceli raf sistemi ile ürünlerin taşınmaları kolaylaşmaktadır. Çalışma tezgâhlarında kullanılan ayakların zeminin beton kısmı ile temas noktalarında çizilmeye karşı dayanıklı kauçuk malzeme kullanılmaktadır.

Detay Endüstri firmasının üretmiş olduğu dolap raf sistemleri özelliklerine göre çeşitli sınıflara ayrılmaktadır. Üretilen raflar arasında palet rafı, konsol kollu raflar, kalıp rafları, asma kat rafları, kayar raf ve sırt raflar yer almaktadır.

Detay Endüstri firmasının satışını yaptığı araç içi raf sistemleri, araç içi takım dolabı, endüstriyel masalar hakkında daha detaylı bilgi almak isteyenler https://www.detayendustri.com/ internet adresini tıklayarak Detay Endüstri firmasının web sitesini ziyaret edebilirler.

Detay Endüstri firmasının web sitesi iletişim bölümünde yer alan gerekli bilgilerin doldurulması ile ziyaretçiler akıllarına takılan her türlü soruyu sorabilirler.  Detay Endüstri firması iletişim ekibi sorulan sorulara yönelik en kısa sürede cevaplar vermektedir.

Sizler de araç içi raf sistemleri, araç içi takım dolabı, endüstriyel masalara yönelik hizmetler almak isterseniz Detay Endüstri firması ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir