Askerden Mektup

Uzun zaman oldu blog yazmayalı. O kadar çok oldu ki Blogum olduğunu dahi unuttum sayılır. Hem okulumun bitmesi yani mezun olmuş olmam hem de bir anda kendimi askerde bulmuş olmam sonucu burasını epey ihmal ettim.

Evet değerli bu yazımı okuyan arkadaşlar… 18 Temmuz 2019 tarihi itibariyle 376. Kısa Dönem Er olarak Manisa 1. Komando Eğitim Eğitim Tugay Komutanlığında hem acemi hem esas birlik olarak silah altına alındım. Bir anda diyorum çünkü normal sevk başlangıcından erken tarihte askere alındık. O nedenle blog yazmak aklıma dahi gelmedi telaştan. Neyse ki askerliğinde yaklaşık yüzde ellisi bitti sayılır. Şuan bu yazıyı yazdığım sıralar içinde 97 gün şafağım var. 97 günün sonunda askerliğini yapmış bir vatandaş olarak sivil hayatıma kaldığım yerden devam edeceğim.

Şimdi burada Askerlikle ilgili okulla ilgili yazacağım çok ama çok şey ancak hem zamanım yok hem de şuan Manisa Çarşısındaki bir internet kafeden yazdığım için kendi bilgisayarımın rahatlığını vermediği için rahat yazamıyorum. Bilgisayarım bilgisayarım güzel bilgisayarım…

Yaklaşık 3 ay sonra tekra görüşmek üzere Sağlıkcakla Kalın…

Son Yazılar
Bir cevap bırakın