Seo Uyumlu Yazı Nasıl Yazılır?

Seo Uyumlu Makale Nasıl YazılırSeo kuralları makale yazmanın altın kuralları arasında yer almakta ve ön plana çıkan makalenizin yararlı olması adına büyük önem taşımaktadır. Seo kurallarına uygun makale yazmak için öncelikle başlığınızın anahtar kelimeyi içerip içermediğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda makale başlığının anahtar kelime ile başlıyor olmanız da seo kuralları adına büyük önem taşımaktadır. Makalenizde kullanacağınız başlığın en azından 3 kelimeden meydana gelmesi gerekmektedir. Bununla birlikte kullanacağınız url’nin de kesinlikle anahtar kelimeyi içermelidir.

Makalenizin açıklama kısmında ise anahtar kelimeler kullanıma alınmalıdır. Ön plana alacağınız etiketlerin anahtar kelimeyi içermesi de oldukça önemlidir. Makalenizin giriş bölümünde kullanacağınız anahtar kelimeler ise H1 etiketi aracılığı ile desteklenmelidir. Makalenizin içerik bölümünün ise en az 300 kelimeli olması gerekmektedir. Bununla birlikte kullanıma alacağınız anahtar kelime oranı ise  4.0 ile 5.5 arasında olması gerekmektedir. Makalenizde kullanacağınız anahtar kelimelerin, yazmış olduğunuz metnin ilk 50-100 kelime arasında bulunup bulunmadığına dikkat etmelisiniz. Kullanıma alacağınız görsellerde de alt etiket olması gerekmektedir. Bu alt etiketlerde anahtar kelimeye sahip olmalıdır.

Makale yazımını bitirdikten sonra eklenti platformunu kullanarak seonuzun kaç puan kazandığını öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte eklenti platformu aynı zamanda eksiklerinizin de tarafınıza aktarılmasını sağlamaktadır. Arama motorunun iyileştirilmesine olarak tanımlanan seo kalite şartlarına yönelik çalışmalarda bulunarak en doğru sonucun elde edilmesine olanak tanımaktadır. Sahip olduğunuz web sitesinin popülerlik kazanması adına oldukça önemli olan seo kavramı ziyaretçi sayısının artması adına da oldukça önemlidir. Ziyaretçi trafiğinin ön plana çıkmasını destekleyerek sayfaların birbirleri ile olan uyumluluğunu ön plana alan seo kuralları aynı zamanda kalite platformunun da adına da oldukça önemlidir. Sahip olduğunuz web sitenizin sürekli olarak güncel tutulmasını desteklemekte ve sitenizin en üst safhaya çıkmasına imkan tanımaktadır. Olağan sitenizin davranış biçimini inceleyen seouyumunun doğru teknikler aracılığı ile ön plana çıkması gerekmektedir. Seo kurallarına uygunluk gösteren çalışmaların elde edilmesi adına kullanıma alçağınız resimlerin 50 Km’den büyük olmamasına da dikkat etmeniz gerekmektedir. Sizler de almış olduğunuz öneriler doğrultusunda kusursuz web site platformunun ön plana çıkmasına kaynaklık edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir