WordPress Yorum Butonu Kullanımı

WordPress yorum botonu hakkında ön plana çıkaracağımız bilgiler doğrultusunda sizler de aklınızdaki tüm soru işaretlerinin geri plana alınmasını sağlayabilirsiniz. Olumlu yanıtlar aracılığı ile desteklenen web siteleri Google gözünde artı değer kazanmaktadır. Ortaya çıkan bu durum da kazancınızın ikiye katlanmasına imkân tanımaktadır. Tüm bu hususları göz önüne aldığımız zaman WordPress yorum butonu sahip olduğunuz web siteleri adına büyük önem taşımaktadır. Siteniz adına alacağınız güzel ve olumlu yorumlar her zaman hedefe doğru bir adım daha yaklaşmanıza olanak tanıyacaktır. Bu olumlu neticeler aynı zamanda web sitenizin en üst sıralarda yer almasını desteklemektedir.

Sahip olduğunuz web site değerinin artması demek aynı zamanda hitlerin yükselmesi ve PR değerinin de en üst safhaya çıkması demektir. Web sitenizin olumlu yorumlar kazanması dâhilinde yüksek reklam alımı sırasında bile yüksek ücretin tarafınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte link satışının da kısa zaman zarfı içinde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Ücretsiz wordpress yorumunu ön plana almak adına öncelikle bir takım ayarları gözden geçirmeniz gerekmektedir. Kullanıma alacağınız bu botun sayesinde kısa zaman zarfı içinde istediğiniz kadar yorum atabilirsiniz. WordPress yorum butonu kullanımı sırasında database kurulumunu gerçekleştirmenize gerek yoktur. Bununla birlikte ön plana çıkan yorumların IP’lerini de değiştirebilirsiniz. WordPress yorum butonunu kullanmak için öncelikle Wp-Admin  girişini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlem sonrasında isimler kategorisini kullanarak isim liste planlaması yapılmaktadır. Daha sonra yorumlar bölümüne girerek sahip olduğunuz web siteye dilediğiniz yorumu ekleyebilirsiniz.

WordPress Yorum Botunu Nasıl Ayarlanır?

WordPress yorum butonunu kullanmak için öncelikle konu seçme, yorum onayı, useragent, yoruma link, yorum âdeti seçeneklerini doldurmanız gerekmektedir. Bu işlem sonrasında başlat butonunu tıklamalısınız. Panel platformu olarak isimlendirilen bu bölümdeki bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. WordPress yorum butonunda yer alan ıp adresini değiştirmeniz de sahip olduğunuz web sitenizin yükselişi adına büyük önem taşımaktadır. Kısa zaman zarfı içinde sahip olduğunuz web sitenizin artı değer kazanmasını sağlayarak yükselmesine izin veren WordPress yorum botununu kullanarak sizler de hedefe doğru emin adımlar ile ilerleyebilirsiniz.

2 Replies to “WordPress Yorum Butonu Kullanımı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir